Święcenia diakonatu i prezbiteratu
W tym roku jeden z nas został diakonem i jeden prezbiterem. Paweł Lech przyjął święcenia diakonatu 23 maja z rąk bp. Edwarda Dajczaka. Nowy kapłanem jest z kolei ks. Filip Gonciarek. Jego święcenia odbyły się także w koszalińskiej katedrze. Poczytasz więcej?