Święcenia diakonatu i prezbiteratu
W tym roku jeden z nas został diakonem i jeden prezbiterem. Paweł Lech przyjął święcenia diakonatu 23 maja z rąk bp. Edwarda Dajczaka. Nowy kapłanem jest z kolei ks. Filip Gonciarek. Jego święcenia odbyły się także w koszalińskiej katedrze. Poczytasz więcej?

Rusza Jerycho Różańcowe w intencji powołań

Poczytasz więcej?

Chrystus zmartwychwstał!

Poczytasz więcej?

Lektorat i akolitat

Poczytasz więcej?

Dołącz do nas

Poczytasz więcej?

Kleryckie wideo

Poczytasz więcej?

Rok propedeutyczny

Poczytasz więcej?