Rodzice w naszym świecie
2019-11-26
Grafika

Weekend 16-17 listopada był dla nas niezwykle radosnym czasem, a to wszystko za sprawą wizyty naszych rodziców! Przez te dwa dni nasz "seminaryjny świat" stanął otworem dla naszych rodziców, którzy przez to doświadczenie mogli choć trochę poznać, jak wygląda życie ich synów.

Wspólny czas rozpoczęliśmy w sobotę wspólnym obiadem, potem - kawa z rodzicami w naszych pokojach. Następnie rodzice wysłuchali konferencji o. Piotra Skiby. Kolejnym punktem programu była projekcja filmu "Lion. Droga do domu". Dzień zakończyliśmy wieczorną adoracją w kaplicy.

W niedzielę rodzice spotkali się w kawiarence z księżmi z zarządu. Najważniejszym momentem dnia była Eucharystia, na której słowo wygłosił o. Piotr Skiba. Nasze dwudniowe spotkanie zakończyliśmy obiadem.

Jesteśmy wdzięczni Bogu za ten rodzinny czas w naszym seminarium. Cieszymy się także z radości naszych rodziców, którzy mogli lepiej poznać to miejsce. Czekamy na następne spotkanie!

Zdjęcie #1Zdjęcie #2Zdjęcie #3Zdjęcie #4Zdjęcie #5Zdjęcie #6Zdjęcie #7Zdjęcie #8Zdjęcie #9Zdjęcie #10Zdjęcie #11Zdjęcie #12Zdjęcie #13Zdjęcie #14Zdjęcie #15Zdjęcie #16Zdjęcie #17Zdjęcie #18Zdjęcie #19Zdjęcie #20Zdjęcie #21Zdjęcie #22Zdjęcie #23