Święcenia diakonatu i prezbiteratu
2026-05-31
Grafika

W tym roku jeden z nas został diakonem i jeden prezbiterem. Paweł Lech przyjął święcenia diakonatu 23 maja z rąk bp. Edwarda Dajczaka. Nowy kapłanem jest z kolei ks. Filip Gonciarek. Jego święcenia odbyły się także w koszalińskiej katedrze. 30 maja przewodniczył im bp Krzysztof Zadarko.

Zobaczcie filmowe skróty z tych wydarzeń:

Zachęcamy też do przeczytania materiałów prasowych "Gościa Niedzielnego" o tych wydarzeniach (diakonatprezbiterat). Mówiło też o nas Radio Plus Koszalin (diakonat, prezbiterat).


Zdjęcie #1Zdjęcie #2Zdjęcie #3Zdjęcie #4Zdjęcie #5Zdjęcie #6Zdjęcie #7Zdjęcie #8Zdjęcie #9Zdjęcie #10Zdjęcie #11Zdjęcie #12Zdjęcie #13Zdjęcie #14Zdjęcie #15Zdjęcie #16Zdjęcie #17Zdjęcie #18Zdjęcie #19Zdjęcie #20Zdjęcie #21