Święcenia diakonatu i prezbiteratu
2026-05-31
W tym roku jeden z nas został diakonem i jeden prezbiterem. Paweł Lech przyjął święcenia diakonatu 23 maja z rąk bp. Edwarda Dajczaka. Nowy kapłanem jest z kolei ks. Filip Gonciarek. Jego święcenia odbyły się także w koszalińskiej katedrze. 30 maja przewodniczył im bp Krzysztof Zadarko.
Zobaczcie filmowe skróty z tych wydarzeń:
Zachęcamy też do przeczytania materiałów prasowych "Gościa Niedzielnego" o tych wydarzeniach (diakonat, prezbiterat). Mówiło też o nas Radio Plus Koszalin (diakonat, prezbiterat).