Spotkanie RPSK
2016-01-26
Grafika

Tegoroczne, poświąteczne spotkanie Rodziny Przyjaciół Seminarium Koszalińskiego odbyło się 24. stycznia 2016. Z ponad pięciotysięcznej rzeszy naszych Przyjaciół przybyło do nas tym razem 170 osób z 30 parafii całej diecezji. Byli wśród nich także niektórzy rodzice alumnów, a także księży, którzy po formacji w WSD Koszalin pracują w naszej diecezji. Rozpoczęliśmy wspólnym różańcem, który poprowadził ks. rektor Wojciech Wójtowicz. Następnie była Eucharystia, której przewodniczył i słowo wygłosił ks. Piotr Skiba, ojciec duchowny. Następnie był opłatek i życzenia w holu seminarium, potem obiad, aż w końcu wszyscy zgromadzili się w auli, by obejrzeć przedstawienie przygotowane przez alumnów roku pierwszego i zaśpiewać piękne polskie kolędy z towarzyszeniem zespołu, składającego się z naszych alumnów. Ten punkt programu moderował ks. prefekt Jarosław kwiecień, opiekun RPSK. Podziękował on naszym Przyjaciołom za modlitwę i wsparcie seminarium, a także zapowiedział ważne dla nas wydarzenia, zaplanowane na obecny rok.

Na koniec każdy uczestnik otrzymał kalendarz na rok 2016, ze zdjęciami przedstawiającymi naszych księży, alumnów i codzienność życia seminaryjnego.

Zdjęcie #1Zdjęcie #2Zdjęcie #3Zdjęcie #4Zdjęcie #5Zdjęcie #6Zdjęcie #7Zdjęcie #8Zdjęcie #9Zdjęcie #10Zdjęcie #11Zdjęcie #12Zdjęcie #13Zdjęcie #14Zdjęcie #15Zdjęcie #16Zdjęcie #17Zdjęcie #18Zdjęcie #19Zdjęcie #20